Sepetim 0

Microsoft Office 2021 Nasıl İndirilir?Yüklenir ve

Microsoft Office 2021 Nasıl İndirilir?Yüklenir ve
İndirme 280 kez okundu

Microsoft Office 2021 Nasıl İndirilir?Yüklenir ve

Office 2021 Pro Plus Aldım Ancak güvenilir indirme adresine erişemedim ! 

BirLisans.Com Müşterileri Buraya Tıklayarak: Direkt olarak Microsoft.com üzerinden tek bir tıklama ile .iso dosyasını indirebilirsiniz. %100 Güvenilir bir adrestir. Microsoft'un kendi indirme adresidir.


İndirme işlemi tamamlandıktan sonra : İso Dosyasına 2 kez tıkladıktan sonra karşınıza bir klasör açılır oradan setup adlı dosyaya bastığınızda otomatik olarak bilgisayarınıza kurulum yapar. Kurulum sonrasında herhangi bir belge açtığınızda size lisans anahtarı soracaktır. Bu kısımda ise sizlere göndermiş olduğumuz kutulu ürün içindeki lisans anahtarını buraya yazarak işlemleri tamamlayabilirsiniz.Neden Microsoft Office 2021’i Seçmelisiniz?

Office 2021’i edinmek, Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneDrive, Publisher, Access vb. gibi klasik uygulamalara erişmenizi sağlar. Bu, tek seferlik bir satın almadır; bu, Office için geçerli bir ürün anahtarı almak için yalnızca bir kez ödeme yapmanız gerektiği anlamına gelir. 2021, her ay/yıl yenilenmesi gereken Microsoft 365’in aksine (abonelik türüne bağlı olarak).

Microsoft Office, farklı araçlarla yaratıcılığınızı sürdürmenize yardımcı olur ve çalışmalarınızı düzenli tutar. Ardından, projeler üzerinde işbirliği yapmak ve üretken olmak için çalışmalarınızı arkadaşlarınızla ve iş arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Bunların her biri farklı bir araç seti sunar ve çalışma türünüze en uygun olanı seçebilirsiniz.

Başlamadan Önce

Office 2021’i yükleme işlemine başlamadan önce, Microsoft Office 2021’in başarılı bir şekilde yüklenmesi için sağlamanız gereken birkaç şey var.


sistem gereksinimleri

Office 2021’i sisteminizde kullanabilmeniz için sahip olmanız gereken minimum bilgisayar gereksinimleri aşağıda verilmiştir:

  • CPU: 1 GHz Çift Çekirdekli işlemci
  • GPU: DirectX WDDM 2.0 ile 9
  • Memory: 4 GB RAM
  • Storage space: 4 GB kullanılabilirlik
  • Display Resolution: 1280 x 768
  • .NET requirement: 4.6 veya daha yüksek
  • Other: Birkaç Outlook özelliği Microsoft Edge WebView2 gerektirir

Office 2021’i kullanabilmeniz için bilgisayarınızın bu donanım gereksinimlerini karşıladığından emin olun.

Nasıl yardımcı olabiliriz?